Marvel Legends Series Hulk, Spider-Man Brand New Day - Actiefiguur 15cm
- EAN: 5010996404879
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Superzero kun je Marvel Legends Series Hulk, Spider-Man Brand New Day - Actiefiguur 15cm kopen voor de prijs van € 42,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Marvel Legends Series Hulk, Spider-Man Brand New Day - Actiefiguur 15cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Marvel Legends Series Hulk, Spider-Man Brand New Day - Actiefiguur 15cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 42,00 voor Marvel Legends Series Hulk, Spider-Man Brand New Day - Actiefiguur 15cm is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 42,00 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro |
|---|
Productinformatie
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| Personage | Marvel |
| EAN | 5010996404879 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | G2399 |
Character
| Personage | Marvel |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Hasbro |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Volwassenen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product hoogte | 15 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 177 mm |
| Verpakking hoogte | 254 mm |
| Verpakking lengte | 69 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.66 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996404879 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Marvel Legends Series Hulk, Spider-Man Brand New Day - Actiefiguur 15cm aankoopt