Marvel Legends: Retro Collection - Captain America - Speelfiguur
- EAN: 5010993842513
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met de Marvel Legends Retro Collection Captain America speelfiguur van Hasbro! Dit 10 cm hoge actiefiguur brengt de iconische Captain America uit de Avengers tot leven in een klassieke retro stijl. Perfect voor verzamelaars en fans van alle leeftijden.
Het speelfiguur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en beschikt over gedetailleerde kenmerken die zorgen voor een authentieke uitstraling. Met de aanbevolen minimumleeftijd van 4 jaar is dit speelgoed ideaal voor zowel jongens als meisjes die dol zijn op superheldenavonturen.
Met zijn levendige Captain America-kleur en CE-markering voldoet dit speelgoed aan de hoogste kwaliteitsnormen en is het veilig voor gebruik. Let op: vanwege kleine onderdelen is dit speelgoed niet geschikt voor kinderen onder de 36 maanden.
Voeg de Marvel Legends Retro Collection Captain America speelfiguur toe aan je collectie en laat je verbeelding de vrije loop met dit fantastische actiespeelgoed. Ga op avontuur en beleef spannende missies samen met de legendarische superheld Captain America!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Marvel Legends: Retro Collection - Captain America - Speelfiguur kopen voor de prijs van € 17,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Marvel Legends: Retro Collection - Captain America - Speelfiguur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Marvel Legends: Retro Collection - Captain America - Speelfiguur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,00 voor Marvel Legends: Retro Collection - Captain America - Speelfiguur is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 17,95 op 03-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,95. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Marvel |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Marvel |
| Personage | The Avengers |
| EAN | 5010993842513 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5010993842513 |
Character
| Personage | The Avengers |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | x |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Captain America |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | hasbro |
| Product breedte | 15.40 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 153 mm |
| Verpakking hoogte | 28 mm |
| Verpakking lengte | 227 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993842513 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Marvel Legends: Retro Collection - Captain America - Speelfiguur aankoopt