Marvel Legends - Firestar - Speelfiguur - 15cm
- EAN: 5010993792504
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap in de wereld van Marvel met het Firestar speelfiguur van Marvel Legends! Dit actiefiguur van 15 cm hoog brengt Angelica Jones, beter bekend als de superheldin Firestar, tot leven. Maar dat is niet alles, want Firestar wordt vergezeld door haar trouwe metgezel: de hond Miss Lion. Samen staan ze klaar om de strijd aan te gaan en jouw team van superhelden te versterken.
Dit volledig gearticuleerde figuur wordt geleverd met verschillende accessoires, waaronder een alternatieve set handen, een alternatief hoofd en Fireblast accessoires. De verpakking van het Firestar speelfiguur heeft een venster, zodat je het figuur zelfs in de verpakking mooi kunt displayen.
Qua materiaal is dit speelfiguur gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft het geen geluidsfunctie of batterijen nodig. Met de introductie in 2021 is dit figuur geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. De aanbevolen minimumleeftijd is 4 jaar en de CE-markering zorgt voor de benodigde kwaliteitsgarantie.
Firestar uit de Avengers serie is een must-have voor alle fans van Marvel. Met de kleurrijke uitstraling en de gedetailleerde afwerking zorgt dit speelfiguur voor urenlang speelplezier. Het speelgoedthema van film, TV en muziek komt prachtig tot uiting in dit gave Firestar figuur!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Marvel Legends - Firestar - Speelfiguur - 15cm kopen voor de prijs van € 32,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Marvel Legends - Firestar - Speelfiguur - 15cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Marvel Legends - Firestar - Speelfiguur - 15cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 32,95 voor Marvel Legends - Firestar - Speelfiguur - 15cm is gemeten op 10-03-2026. De hoogste prijs was € 32,95 op 10-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Marvel |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Marvel |
| Personage | The Avengers |
| EAN | 5010993792504 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F02125L0 |
Character
| Personage | The Avengers |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | x |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | MARVEL CHARACTERS INC. |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 148 mm |
| Verpakking hoogte | 59 mm |
| Verpakking lengte | 267 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993792504 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Marvel Legends - Firestar - Speelfiguur - 15cm aankoopt