Marvel Legends: Baron Zemo - Super Villian - Speelfiguur
- EAN: 5010993943364
- Categorie(n): Speelfiguren
Voeg het Marvel Legends speelfiguur Baron Zemo toe aan je verzameling slechteriken! Dit gedetailleerde actiefiguur van Baron Zemo, bekend als een super schurk uit de Avengers strips, is een must-have voor fans van het Marvel universum. Met zijn paarse outfit en gemene blik is Baron Zemo klaar voor de strijd tegen de helden.
Baron Zemo is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is ontworpen voor duurzaamheid en langdurig speelplezier. Dit actiefiguur wordt geleverd zonder geluidsfunctie en vereist geen batterijen, waardoor kinderen en volwassenen zich kunnen concentreren op het beleven van avonturen in het Marvel universum zonder onderbrekingen.
Dit figuur van Baron Zemo is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 4 jaar oud. Met het CE-kwaliteitslabel ben je verzekerd van een veilig en verantwoord speelgoed. Let op: dit speelfiguur is niet geschikt voor kinderen onder de 4 jaar en moet onder toezicht van volwassenen worden gebruikt.
Met afmetingen van 151 mm (breedte) x 61 mm (hoogte) x 268 mm (lengte) en een gewicht van 0.20 kg, is dit Marvel Legends speelfiguur eenvoudig op te bergen en mee te nemen voor overal speelplezier. Voeg Baron Zemo toe aan je Avengers collectie en laat je verbeelding de vrije loop met dit gedetailleerde actiefiguur!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Marvel Legends: Baron Zemo - Super Villian - Speelfiguur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 28,00 voor Marvel Legends: Baron Zemo - Super Villian - Speelfiguur is gemeten op 19-12-2024. De hoogste prijs was € 28,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Marvel |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Marvel |
| Personage | The Avengers |
| EAN | 5010993943364 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F34335L0 |
Character
| Personage | The Avengers |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | x |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Paars |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Hasbro |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 151 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 268 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993943364 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Marvel Legends: Baron Zemo - Super Villian - Speelfiguur aankoopt