Marvel Legends Action Figure Ikaris (BAF: Marvel's Zabu) 15 cm
- EAN: 5010996222459
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voeg de opwinding en verwondering van het Marvel Universum toe aan je verzameling met de Hasbro Marvel Legends Ikaris figuur! Deze verzamelbare 6-inch schaal Marvel figuur is gedetailleerd om eruit te zien als het personage uit de Marvel's Eternals strips. De Marvel Legends figuur is volledig gearticuleerd met premium design en beweegbaar hoofd, armen en benen. De set bevat 2 accessoires en 1 Marvel's Zabu Build-A-Figure onderdeel. Kijk uit naar Black Winter (Thor), Wolfsbane, Ka-Zar, Red Widow en Marvel's Cable om het extra figuur compleet te maken (ieder afzonderlijk verkrijgbaar. Onder voorbehoud van beschikbaarheid).
De Hasbro Marvel actiefiguren in schaal van 6 inch maken ze geweldig om te poseren en tentoon te stellen in de verzamelingen van fans. Herschep Eternals stripboek geïnspireerde scènes op je plank met Marvel Legends actiefiguren.
De Marvel Legends actiefiguur van Ikaris is 15 cm hoog en komt uit de Marvel Legends (BAF: Marvel's Zabu) serie van Hasbro. Het materiaal van het figuur is plastic en het maakt geen geluid. Het is een officieel Marvel product met EAN-code 5010996222459.
Dit figuur is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen, met een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar en een aanbevolen minimale leeftijd van 8 jaar. De verpakking heeft afmetingen van 152 mm breed, 61 mm hoog en 266 mm lang, met een gewicht van 0.23 kg. Het is een actiefiguur met een kleurrijke uitstraling (multi) en bevat geen eWaste.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Superzero kun je Marvel Legends Action Figure Ikaris (BAF: Marvel's Zabu) 15 cm kopen voor de prijs van € 29,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Marvel Legends Action Figure Ikaris (BAF: Marvel's Zabu) 15 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Marvel Legends Action Figure Ikaris (BAF: Marvel's Zabu) 15 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,00 voor Marvel Legends Action Figure Ikaris (BAF: Marvel's Zabu) 15 cm is gemeten op 12-12-2024. De hoogste prijs was € 30,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Marvel |
Productinformatie
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Marvel |
| EAN | 5010996222459 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kleur | multi |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 152 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 266 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996222459 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Marvel Legends Action Figure Ikaris (BAF: Marvel's Zabu) 15 cm aankoopt