Marvel Iron Man actiefiguur - 23 cm
- EAN: 5010993780631
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Klaar om te verdedigen? Laat de verbeelding van kinderen vanaf 3 jaar op hol slaan met de Marvel Iron Man actiefiguur van 23 cm. Dit krachtpatserfiguur stimuleert fantasie en creativiteit terwijl jonge helden zich voorstellen dat ze samen met Iron Man de stoutste slechteriken de wereld uit stoten!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Marvel Iron Man actiefiguur - 23 cm kopen voor de prijs van € 25,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Marvel Iron Man actiefiguur - 23 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Marvel Iron Man actiefiguur - 23 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,95 voor Marvel Iron Man actiefiguur - 23 cm is gemeten op 18-12-2025. De hoogste prijs was € 49,99 op 18-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 24,04. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Marvel |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Marvel |
| Personage | Iron Man |
| EAN | 5010993780631 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2eref |
Character
| Personage | Iron Man |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Rood |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Hasbro |
| Product breedte | 23 cm |
| Product hoogte | 23 cm |
| Product lengte | 23 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 29 cm |
| Verpakking hoogte | 29 cm |
| Verpakking lengte | 29 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993780631 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Marvel Iron Man actiefiguur - 23 cm aankoopt