Stoom je voor op epische gevechten met de Marvel Avengers Mech Strike Monster Hunters Thor actiefiguur van 15,24 cm! Dit unieke speelstuk is perfect voor jonge superhelden vanaf 4 jaar, die zich willen wanen in avonturen geïnspireerd door de Marvel-universum. De figuur is uitgerust met een afneembaar accessoire dat de creativiteit prikkelt en eindeloze speelmogelijkheden biedt.
Met een gedetailleerd ontwerp en een gemonsterde uitstraling laat deze Thor figuur de kracht en moed van de geliefde held schitteren. De actiefiguur heeft meerdere articulatiepunten, waardoor kinderen de kans krijgen om hun favoriete poses aan te nemen en spannende confrontaties met monsterlijke schurken na te spelen! Combineer je avontuur met andere Mech Strike Monster Hunters toys voor nóg meer plezier.
Gemaakt van stevig kunststof, reageert deze figuur op elk gevecht met bravour en biedt langdurige speelplezier. Dankzij de CE-markering kun je zeker zijn van de veiligheid en kwaliteit van dit product. Vergeet niet dat het ook een perfect cadeau is voor tieners en volwassenen die fan zijn van de Marvel franchise.
Het product wordt geleverd met een heldere Engelse handleiding, wat het gebruiksgemak bevordert. Voorzien van een prachtig kleurenpalet in blauw, goud en zilver, geeft deze Thor figuur niet alleen een visueel spektakel, maar stimuleert ook de verbeelding van kinderen die hun favoriete Marvel-verhalen tot leven willen brengen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Marvel avengers mech strike monster hunters thor 15.24cm figure Met accessory kopen voor de prijs van € 15,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Marvel avengers mech strike monster hunters thor 15.24cm figure Met accessory te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Marvel avengers mech strike monster hunters thor 15.24cm figure Met accessory bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,50 voor Marvel avengers mech strike monster hunters thor 15.24cm figure Met accessory is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 22,67 op 24-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,17. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| Personage | 4993610 |
| EAN | 5010993945269 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 479211 |
Character
| Personage | The Avengers |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens |
| Kleur | Blauw Goud Zilver |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 15.24 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 16 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 22 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993945269 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Marvel avengers mech strike monster hunters thor 15.24cm figure Met accessory aankoopt