Marvel Avengers E73775L3 speelgoedfiguur kinderen
- EAN: 5010993792986
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:53:27 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Buig en draai deze Marvel Avengers E73775L3 speelgoedfiguur in alle mogelijke posities en laat je fantasie de vrije loop! Met buigbare armen en benen kun je deze Bend and Flex figuur van 15 cm in verschillende gekke poses zetten, waardoor het spelen nog leuker wordt.
Dit speelgoedfiguur heeft een klassiek Marvel-ontwerp en is een must-have voor alle fans van het Marvel-universum. Stel je voor dat je samen met je favoriete Avengers-personage strijdt tegen de krachten van het kwaad.
Het materiaal van deze figuur is hoogwaardig kunststof, waardoor het duurzaam en veilig is voor kinderen vanaf 3 jaar. Bovendien maakt dit speelgoed geen geluid, wat zorgt voor een aangename speelervaring zonder irritante geluiden.
De verpakking bevat naast de figuur ook een accessoire, waardoor de speelmogelijkheden eindeloos zijn. De afmetingen van het product zijn 165 cm x 235 cm, terwijl de verpakking een breedte heeft van 150 mm, een hoogte van 234.9 mm en een lengte van 49.2 mm.
Dit Marvel Avengers speelgoedfiguur is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen, met een aanbevolen maximale leeftijd van 12 jaar. Met de CE-markering voldoet dit product aan alle Europese veiligheidsnormen en is het geschikt voor zowel jongens als meisjes om eindeloos mee te spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): De grote speelgoedwinkel Dreamland Toychamp
- Bij De grote speelgoedwinkel kun je Marvel Avengers E73775L3 speelgoedfiguur kinderen kopen voor de prijs van € 6,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Marvel Avengers E73775L3 speelgoedfiguur kinderen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Marvel Avengers E73775L3 speelgoedfiguur kinderen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,99 voor Marvel Avengers E73775L3 speelgoedfiguur kinderen is gemeten op 26-02-2025. De hoogste prijs was € 8,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Marvel |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Marvel |
| Personage | Marvel |
| EAN | 5010993792986 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | E73775L3 |
Character
| Personage | Marvel |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: figuur en accessoire. |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | verschillende |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 165 cm |
| Product hoogte | 235 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 234.9 mm |
| Verpakking lengte | 49.2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993792986 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Marvel Avengers E73775L3 speelgoedfiguur kinderen aankoopt