Marvel Avengers Bend N Flex Thor vs Loki - Speelfiguur
- EAN: 5010993792047
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De heroïsche Thor en de boosaardige Loki gaan een episch gevecht aan voor het lot van het universum! Met dit speelfiguur kunnen kinderen de kracht en flexibiliteit van hun favoriete Marvel-superhelden ervaren. Deze superflexibele Avengers Bend and Flex-figuren kunnen gebogen worden en elke denkbare pose aannemen, waardoor de speelmogelijkheden eindeloos zijn. Verzamel alle figuren (elk afzonderlijk verkrijgbaar) geïnspireerd op het Marvel-universum en laat je fantasie de vrije loop met buigbare armen en benen.
Dit speelfiguur, gemaakt van duurzaam kunststof, is perfect voor kinderen die graag hun favoriete helden en schurken tot leven brengen in spannende avonturen. Het figuur wordt geleverd met een accessoire, zodat kinderen hun eigen unieke verhalen kunnen creëren en iconische scènes kunnen herbeleven. Buig Thor en Loki in allerlei geweldige poses en laat je verbeelding de vrije loop gaan terwijl je de meest fantastische gevechten en reddingsacties bedenkt!
Dit speelfiguur is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar en ouder, en is een geweldige toevoeging aan elke Marvel-collectie. Met een aanbevolen maximale leeftijd van 12 jaar kunnen kinderen van verschillende leeftijden genieten van het spelen met deze buigzame en stijlvol vormgegeven actiefiguren. Bovendien is dit speelgoed voorzien van de CE-markering, wat aangeeft dat het voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen en -voorschriften.
Dompel jezelf onder in de opwinding en actie van het Marvel-universum met dit fantastische speelfiguur van Thor vs. Loki. Laat je kinderen hun eigen heldhaftige verhalen bedenken en beleven terwijl ze de krachten van goed en kwaad in een eindeloze strijd tegen elkaar zien te houden. Met dit buigzame en flexibele speelfiguur kunnen kinderen hun verbeelding laten spreken en hun innerlijke superheld laten stralen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je Marvel Avengers Bend N Flex Thor vs Loki - Speelfiguur kopen voor de prijs van € 27,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Marvel Avengers Bend N Flex Thor vs Loki - Speelfiguur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Marvel Avengers Bend N Flex Thor vs Loki - Speelfiguur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Marvel Avengers Bend N Flex Thor vs Loki - Speelfiguur is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 27,99 op 30-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Spider-Man |
| Personage | Thor |
| EAN | 5010993792047 |
Character
| Personage | Thor |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: figuur en accessoire. |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Thor vs Loki |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | MARVEL CHARACTERS INC. |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 230 mm |
| Verpakking hoogte | 52 mm |
| Verpakking lengte | 306 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993792047 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Marvel Avengers Bend N Flex Thor vs Loki - Speelfiguur aankoopt