Paw Patrol Marshall knuffeltje van 30 cm is een schattige toevoeging aan de collectie van Paw Patrol knuffels. Dit zachte pluche speelgoed is perfect voor kinderen vanaf 3 jaar en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar. Het knuffeltje is rood-wit van kleur en is wasbaar, waardoor het eenvoudig schoon te houden is. Met CE-markering voldoet dit knuffeldier aan de nodige veiligheidsvoorschriften en is het van hoogwaardige kwaliteit. Hoogte van 30 cm en breedte van 12 cm maakt dit knuffeldier ideaal om overal mee naartoe te nemen. Bovendien is het knuffeltje niet interactief en maakt geen geluid, waardoor het een rustgevende metgezel is voor kinderen en volwassenen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Marshall Paw Patrol Pluche Knuffel 30 cm [Paw-Patrol Plush Toy | Marshall, Skye, Chase, Rubble, Rocky, Zuma | Speelgoed Knuffeldier Knuffelhond voor kinderen jongens meisjes | Hond Pup Dog] bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,95 voor Marshall Paw Patrol Pluche Knuffel 30 cm [Paw-Patrol Plush Toy | Marshall, Skye, Chase, Rubble, Rocky, Zuma | Speelgoed Knuffeldier Knuffelhond voor kinderen jongens meisjes | Hond Pup Dog] is gemeten op 28-05-2025. De hoogste prijs was € 19,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Merk | PAW Patrol |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | geen |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Januari |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Marshall (Rood/Wit) |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Hond |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072964 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 150 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8425611304293 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Marshall Paw Patrol Pluche Knuffel 30 cm [Paw-Patrol Plush Toy | Marshall, Skye, Chase, Rubble, Rocky, Zuma | Speelgoed Knuffeldier Knuffelhond voor kinderen jongens meisjes | Hond Pup Dog] aankoopt