Marshall - Paw Patrol Pluche Knuffel 21 cm [Marshall, Skye, Chase, Rubble, Rocky, Zuma, Liberty, Everest, Rex, Robo Hond Robo Dog | Speelgoed Knuffeldier Knuffelhond voor kinderen jongens meisjes | Hond Pup Dog]
- EAN: 8425611646263
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
"Marshall - Paw Patrol Pluche Knuffel 21 cm" is een schattige knuffel van hoge kwaliteit van het geliefde personage Marshall uit Paw Patrol. Deze knuffel is extra leuk voor alle fans van de show. Met een hoogte van 21 cm is deze pluche knuffel enorm knuffelbaar en perfect om mee te spelen of lekker tegenaan te liggen.
De Marshall knuffel is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en wordt aanbevolen voor kinderen en volwassenen die dol zijn op Paw Patrol. Het pluche materiaal maakt deze knuffel extra zacht en veilig om mee te knuffelen. Bovendien is deze knuffel wasbaar, waardoor hij eenvoudig schoon te houden is, zelfs na veelvuldig spelen.
Met de Marshall knuffel haal je niet alleen een lief knuffeldier in huis, maar ook een stukje entertainment. Het knuffelthema en de CE-markering garanderen de kwaliteit en veiligheid van dit product. Bovendien is deze knuffel een geweldige aanvulling op de fan merchandise en game merchandise collectie van Paw Patrol.
Voeg de Marshall knuffel toe aan je verzameling of geef hem cadeau aan een echte Paw Patrol fan. Met zijn kleurrijke uitstraling en gedetailleerd design zal deze pluche knuffel zeker een glimlach op ieders gezicht toveren. Haal vandaag nog de Marshall - Paw Patrol Pluche Knuffel 21 cm in huis en beleef eindeloos speelplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Marshall - Paw Patrol Pluche Knuffel 21 cm [Marshall, Skye, Chase, Rubble, Rocky, Zuma, Liberty, Everest, Rex, Robo Hond Robo Dog | Speelgoed Knuffeldier Knuffelhond voor kinderen jongens meisjes | Hond Pup Dog] kopen voor de prijs van € 16,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Marshall - Paw Patrol Pluche Knuffel 21 cm [Marshall, Skye, Chase, Rubble, Rocky, Zuma, Liberty, Everest, Rex, Robo Hond Robo Dog | Speelgoed Knuffeldier Knuffelhond voor kinderen jongens meisjes | Hond Pup Dog] te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Marshall - Paw Patrol Pluche Knuffel 21 cm [Marshall, Skye, Chase, Rubble, Rocky, Zuma, Liberty, Everest, Rex, Robo Hond Robo Dog | Speelgoed Knuffeldier Knuffelhond voor kinderen jongens meisjes | Hond Pup Dog] bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Marshall - Paw Patrol Pluche Knuffel 21 cm [Marshall, Skye, Chase, Rubble, Rocky, Zuma, Liberty, Everest, Rex, Robo Hond Robo Dog | Speelgoed Knuffeldier Knuffelhond voor kinderen jongens meisjes | Hond Pup Dog] is gemeten op 28-10-2025. De hoogste prijs was € 19,95 op 01-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Merk | PAW Patrol |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | nvt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | nvt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Ja |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Marshall |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | nvt |
| Personage | PAW Patrol |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 21 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | nvt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8425611646263 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Marshall - Paw Patrol Pluche Knuffel 21 cm [Marshall, Skye, Chase, Rubble, Rocky, Zuma, Liberty, Everest, Rex, Robo Hond Robo Dog | Speelgoed Knuffeldier Knuffelhond voor kinderen jongens meisjes | Hond Pup Dog] aankoopt