Märklin H0 Locomotief met Batterij - 36270
- EAN: 4001883362700
- Categorie(n): Modelspoor locomotief
De Märklin H0 Locomotief met Batterij - 36270 is een fantastisch speelgoed voor zowel jong als oud. Deze locomotief is perfect voor het goederenverkeer en biedt uren speelplezier. Met 3 verschillende snelheden voor zowel vooruit als achteruit rijden, 3 geluidsfuncties en een driepuntsfrontsein zorgt deze locomotief voor een realistische speelervaring. Door de vrolijke kleurstelling en het gebruiksvriendelijke ontwerp is deze locomotief zeer geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Dankzij de verwisselbare opbouw en de magneetkoppeling is het eenvoudig om de locomotief aan andere wagens te koppelen en verschillende configuraties te creëren. De locomotief wordt geleverd met een handige, draadloze infraroodrijregelaar en 6 batterijen, zodat je meteen aan de slag kunt. Met een lengte van 28,0 cm past deze locomotief perfect op een standaard modelspoorbaan in schaal H0.
De Märklin H0 Locomotief met Batterij - 36270 beschikt over een modelspoorstroomsysteem op gelijkstroom en een digitaal modelspoorbesturingssysteem. Met het CE-keurmerk en de Nederlandstalige handleiding is dit product veilig in gebruik en eenvoudig te bedienen. De verpakking heeft een breedte van 31,80 cm, een hoogte van 6,30 cm en een lengte van 32,40 cm, met een gewicht van 900 g.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Märklin H0 Locomotief met Batterij - 36270 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,99 voor Märklin H0 Locomotief met Batterij - 36270 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,95 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 14,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Märklin |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
| Type modelspoorstroomsysteem | Gelijkstroom |
| Type modelspoorbesturing | Digitaal |
Productinformatie
| Merk | Märklin |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 36270 |
| EAN | 4001883362700 |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 6 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 31.80 cm |
| Verpakking hoogte | 6.30 cm |
| Verpakking lengte | 32.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 900 g |
EAN
| EAN | 4001883362700 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Märklin H0 Locomotief met Batterij - 36270 aankoopt