Magic the Gathering Unfinity draft booster box - magic the gathering kaarten
- EAN: 0195166152493
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 25-05-2026 06:33:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak je klaar voor Magic in de ruimte met een flinke dosis retro-futuristisch plezier. Unfinity viert het uitrekken van Magic's mechanica met nieuwe personages, grappen en prachtige sciencefiction-thema's volledig kunst schoklanden. Elke booster bevat 14 kaarten + 1 sticker en 1 tokenkaart. Duik in de wereld van Magic the Gathering Unfinity draft booster box en ontdek de magie van kaartspellen in een geheel nieuw universum.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Magic the Gathering Unfinity draft booster box - magic the gathering kaarten kopen voor de prijs van € 139,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Magic the Gathering Unfinity draft booster box - magic the gathering kaarten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 25 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Magic the Gathering Unfinity draft booster box - magic the gathering kaarten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 115,00 voor Magic the Gathering Unfinity draft booster box - magic the gathering kaarten is gemeten op 02-12-2024. De hoogste prijs was € 139,99 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 24,99. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Verpakkingsinhoud | Magic the Gathering Unfinity draft booster box - magic the gathering kaarten |
Productinformatie
| Merk | Magic The Gathering |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 123nvt123 |
| EAN | 0195166152493 |
| Editie | draft booster box |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Model | draft booster box |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Luxe Uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Beschermingsmiddelen dragen. Niet gebruiken in het verkeer. |
| Verpakking breedte | 206 mm |
| Verpakking hoogte | 71 mm |
| Verpakking lengte | 122 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0195166152493 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Magic the Gathering Unfinity draft booster box - magic the gathering kaarten aankoopt