LOUZIR Air Powered Soccer Zwart/Wit- Airvoetbal-Luchtvoetbal-Hover Ball- Met LED Verlichting
- EAN: 8720261325323
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
De LOUZIR Air Powered Soccer Zwart/Wit is een opwindend en innovatief speelgoed dat zowel binnen als buiten kan worden gebruikt. Met zijn luchttechnologie zweeft deze airvoetbal moeiteloos over de grond, waardoor kinderen urenlang plezier kunnen hebben. Het is een geweldig cadeau-idee voor kinderen van alle leeftijden.
Deze hoverbal wordt geleverd met LED-verlichting, wat het speelplezier nog verder verhoogt. Dankzij de verpakkingsinhoud van 1X Air Powered Soccer Disc - Voetbal Schijf kunnen kinderen meteen aan de slag. Het spel kan worden gespeeld als een behendigheidsspel en de spelinstructies zijn in het Engels.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 6 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar is dit speelgoed geschikt voor kinderen van verschillende leeftijden. De airvoetbal werkt op batterijen (4 x AA, niet inbegrepen) en is gemakkelijk te gebruiken, zonder dat een app nodig is voor de volledige functionaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LOUZIR Air Powered Soccer Zwart/Wit- Airvoetbal-Luchtvoetbal-Hover Ball- Met LED Verlichting bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,88 voor LOUZIR Air Powered Soccer Zwart/Wit- Airvoetbal-Luchtvoetbal-Hover Ball- Met LED Verlichting is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 19,88 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 0 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 1X Air Powered Soccer Disc - Voetbal Schijf |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 4 |
Productinformatie
| Merk | LOUZIR |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| EAN | 8720261325323 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | AA |
| Accu/batterij model | Penlite |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 0 |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 157 mm |
| Verpakking hoogte | 26 mm |
| Verpakking lengte | 189 mm |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8720261325323 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LOUZIR Air Powered Soccer Zwart/Wit- Airvoetbal-Luchtvoetbal-Hover Ball- Met LED Verlichting aankoopt