Lost Cities: Roll & Write Dobbelspel
- EAN: 8720289473921
- Categorie(n): Dobbelspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:28:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Lost Cities: Roll & Write is een snel dobbelspel waarbij je 6 expedities moet leiden. Hoe verder je met je expedities komt, hoe meer punten je verdient. Elke expeditie heeft de vorm van een kolom. Vanaf onderaan vul je in elk vakje van de kolom een getal in. Dit doe je door de kleur van de betreffende expeditie te kiezen in combinatie met een getal van een van de tienzijdige dobbelstenen. Bij elk volgend vakje mag je alleen hetzelfde getal of een hoger getal invullen. Sommige vakjes zorgen voor een inhaalslag en laten je meerdere vakjes invullen. Ook kun je bonuspunten scoren door vazen te verzamelen. Ten slotte is er een speciale kolom waar je alleen een vakje aan mag kruisen als je helemaal geen dobbelstenen kiest. Ook deze kolom is punten waard. Echter, als je te vaak geen dobbelstenen pakt, verlies je alle punten van deze kolom.
Lost Cities: Roll & Write is een snel dobbelspel dat makkelijk te leren is. De tienzijdige dobbelstenen zorgen voor een originele twist. Dit spel is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen en is voorzien van Nederlandstalige spelregels. In de verpakking vind je 1 scoreblok, 3 kleurendobbelstenen, 3 cijferdobbelstenen en de spelregels. Het spel heeft een speelduur van ongeveer 30 minuten en is een denkspel met een aanbevolen minimumleeftijd van 8 jaar. Met Lost Cities: Roll & Write beleef je gegarandeerd veel spelplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis Spelspul
- Bij Spelhuis kun je Lost Cities: Roll & Write Dobbelspel kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lost Cities: Roll & Write Dobbelspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lost Cities: Roll & Write Dobbelspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor Lost Cities: Roll & Write Dobbelspel is gemeten op 08-05-2025. De hoogste prijs was € 15,99 op 04-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 1 scoreblok 3 kleurendobbelstenen 3 cijferdobbelstenen De spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-LOS06 |
| EAN | 8720289473921 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kleur | Multikleur |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0365393990 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 131 mm |
| Verpakking hoogte | 39 mm |
| Verpakking lengte | 178 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720289473921 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lost Cities: Roll & Write Dobbelspel aankoopt