Loopwagen - Hout - Voor baby- leren lopen en leren bouwen! - Babywalker - Anti slip wieltjes
- EAN: 4020972042361
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met de perfecte partner voor de eerste stapjes van uw kleintje: de prachtige houten loopwagen! Deze loopwagen is niet alleen ontworpen om uw kind te helpen leren lopen, maar biedt ook talloze educatieve voordelen die de ontwikkeling van hun motoriek, kleur- en vormherkenning stimuleren.
Met antislipwielen en een stevig handvat zorgt deze loopwagen voor maximale veiligheid. Uw kind kan zich eenvoudig ondersteunen terwijl ze hun eerste stappen zetten. Het slimme ontwerp maakt de loopwagen zwaar genoeg om stabiliteit te bieden, maar ook licht genoeg zodat uw kleintje het gemakkelijk kan duwen.
De bijgeleverde geschuurde houten bouwstenen in geometrische vormen maken het spel tegelijkertijd educatief en leuk. Hierdoor kunnen kinderen niet alleen leren lopen, maar ook hun creativiteit en fantasie ontwikkelen door te bouwen en te experimenteren.
De loopwagen heeft een afmeting van 40 x 30 x 48 cm en is geschikt voor kinderen vanaf 12 maanden tot en met 5 jaar. Dit veelzijdige speelgoed is gemaakt van hoogwaardig hout en heeft een verpakkingsgewicht van slechts 2.69 kg, wat het gemakkelijk maakt om te verplaatsen.
Met het merk Small foot kunt u rekenen op kwaliteit en duurzaamheid. Deze loopwagen is vrij van batterijen en biedt een veilige speelervaring voor uw kind. Kies voor deze houten loopwagen en geef uw kindje de kans om zelfstandig te leren lopen en plezier te maken!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Loopwagen - Hout - Voor baby- leren lopen en leren bouwen! - Babywalker - Anti slip wieltjes kopen voor de prijs van € 30,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Loopwagen - Hout - Voor baby- leren lopen en leren bouwen! - Babywalker - Anti slip wieltjes te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Loopwagen - Hout - Voor baby- leren lopen en leren bouwen! - Babywalker - Anti slip wieltjes bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 30,95 voor Loopwagen - Hout - Voor baby- leren lopen en leren bouwen! - Babywalker - Anti slip wieltjes is gemeten op 07-02-2026. De hoogste prijs was € 30,95 op 07-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Small foot |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.69 kg |
Productinformatie
| Kleur | hout |
| Materiaal | Hout |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Productinformatie
| Merk | Small foot |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4020972042361 |
| EAN | 4020972042361 |
| Automerk | Geen automerk |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Interactief effect | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 30 cm |
| Product gewicht | 2.6 kg |
| Product hoogte | 48 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Schaal | hout |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 480 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4020972042361 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Loopwagen - Hout - Voor baby- leren lopen en leren bouwen! - Babywalker - Anti slip wieltjes aankoopt