Longfield Schaak/backgammon opklapb essenhout 30 x 30 x 5,5 cm
- EAN: 8716096017977
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Longfield Schaak/backgammon opklapbare set is gemaakt van essenhout en heeft een afmeting van 30 x 30 x 5,5 cm. Dit bordspel is perfect voor urenlang speelplezier en heeft een opbergcompartiment waarin je de speelstukken kunt bewaren. Het spel kan gespeeld worden door zowel kinderen als volwassenen en is geschikt voor 2 spelers. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 6 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 99 jaar is dit bordspel geschikt voor een breed publiek. Daarnaast bevat de verpakking een schaakspel van hout, opklapbaar en gemaakt van essenhout, inclusief schaakstukken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Longfield Schaak/backgammon opklapb essenhout 30 x 30 x 5,5 cm kopen voor de prijs van € 22,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Longfield Schaak/backgammon opklapb essenhout 30 x 30 x 5,5 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
- Op dit moment is Longfield Schaak/backgammon opklapb essenhout 30 x 30 x 5,5 cm in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Longfield Schaak/backgammon opklapb essenhout 30 x 30 x 5,5 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,49 voor Longfield Schaak/backgammon opklapb essenhout 30 x 30 x 5,5 cm is gemeten op 22-01-2026. De hoogste prijs was € 27,95 op 30-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,46. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Merk | Longfield |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.70 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Backgammon Schaakspel |
| Taal spel | Duits Engels Frans Nederlands |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Schaakspel hout opklapbaar gemaakt van essenhout, inclusief schaakstukken. |
Productinformatie
| Merk | Longfield |
| EAN | 8716096017977 |
| Materiaal | Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 161 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 304 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8716096017977 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Longfield Schaak/backgammon opklapb essenhout 30 x 30 x 5,5 cm aankoopt