Longfield roulette set compleet in zwarte luxe houten opberg kist
- EAN: 8716096007862
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Longfield roulette set haal je een stukje casino naar jouw eigen huis. Deze complete set bestaat uit een roulette bak van 36 cm, een roulettekleed van 130 x 90 cm, 200 fishes van 11.5 gram en een croupierhark. Alles wat je nodig hebt voor een spannend spelletje roulette is inbegrepen. De set wordt geleverd in een luxe houten opbergkist, waardoor je alles netjes kunt opbergen en makkelijk kunt meenemen.
De set is van het merk Longfield en is gemaakt van hoogwaardig kunststof. Het spel is geschikt voor volwassenen en heeft een aanbevolen minimum leeftijd van 18 jaar. Met een spelsoort van casino/kansspel en een speeltijd van 60 minuten, zorgt de Longfield roulette set voor urenlang speelplezier. Het is een luxe uitgave met een CE-markering, wat staat voor kwaliteit en veiligheid.
De verpakking van de set heeft een breedte van 480 mm, een hoogte van 280 mm en een lengte van 520 mm. Dankzij het voedingstype 'Geen voedingstype' en de mogelijkheid om zelfstandig met internet te verbinden, is de set eenvoudig in gebruik. Geen app is vereist voor de volledige functionaliteit, waardoor je direct kunt genieten van het spel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Longfield roulette set compleet in zwarte luxe houten opberg kist kopen voor de prijs van € 249,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Longfield roulette set compleet in zwarte luxe houten opberg kist te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Longfield roulette set compleet in zwarte luxe houten opberg kist bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 187,49 voor Longfield roulette set compleet in zwarte luxe houten opberg kist is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 249,95 op 21-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 62,46. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Longfield |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 15.71 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Casino/kansspel |
| Taal spel | Duits Engels Frans Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Luxe rouletteset compleet |
Productinformatie
| Merk | Longfield |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 320615 |
| EAN | 8716096007862 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 8 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Luxe Uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 480 mm |
| Verpakking hoogte | 280 mm |
| Verpakking lengte | 520 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8716096007862 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Longfield roulette set compleet in zwarte luxe houten opberg kist aankoopt