Longfield Games Speelkaarten In Etui 100% Plastic
- EAN: 6090344821830
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met deze Longfield Poker / Bridge Speelkaarten gemaakt van 100% plastic speelkaarten win je gegarandeerd! Deze set kaarten zijn bedrukt met Engelse poppen en worden geleverd in een Plastic doosje. De verpakkingsgewicht is 0.45 kg. De speeltijd is 0 minuut en de spelsoort is Speelkaarten in het Nederlands. De verpakkingsinhoud bestaat uit 100% plastic speelkaarten met Engelse poppen in een plastic doosje. Er zijn geen batterijen nodig voor dit spel. Het merk van de speelkaarten is Merkloos en het MPN (Manufacturer Part Number) is 390210. De EAN code is 6090344821830 en het materiaal van de kaarten is plastic. De aanbevolen minimum leeftijd is 12 jaar en de aanbevolen maximum leeftijd is 99 jaar. Dit spel is geschikt voor kinderen en volwassenen, zowel jongens als meisjes. De speelkaarten hebben een standaard editie en de verpakking heeft afmetingen van 98 mm breed, 22 mm hoog en 128 mm lang. De introductie van dit spel was in Januari 2021. Ondersteuning met updates is niet van toepassing voor dit product.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Longfield Games Speelkaarten In Etui 100% Plastic kopen voor de prijs van € 17,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Longfield Games Speelkaarten In Etui 100% Plastic te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Longfield Games Speelkaarten In Etui 100% Plastic bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,95 voor Longfield Games Speelkaarten In Etui 100% Plastic is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 17,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 0 minuut |
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 100% plastic speelkaarten met Engelse poppen in plastic doosje. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 390210 |
| EAN | 6090344821830 |
| Materiaal | Plastic |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2010 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Speelkaart |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 98 mm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 128 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 6090344821830 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Longfield Games Speelkaarten In Etui 100% Plastic aankoopt