Long Shot: The Dice Game
- EAN: 0859094005343
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In Long Shot: The Dice Game koop je paarden, plaats je weddenschappen, beïnvloed je de racebeweging en maak je gebruik van speciale vaardigheden. De dobbelstenen bepalen welke paarden bewegen en de acties die elke beurt beschikbaar zijn, dus wees klaar om je plannen aan te passen in dit spel. Zodra 3 paarden de finishlijn passeren, worden de verdiensten geteld en de speler die het meeste geld verdient, wordt uitgeroepen tot de winnaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Long Shot: The Dice Game kopen voor de prijs van € 41,61. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Long Shot: The Dice Game te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Long Shot: The Dice Game bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 30,23 voor Long Shot: The Dice Game is gemeten op 15-03-2025. De hoogste prijs was € 42,40 op 02-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 12,17. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.59 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Strategisch spel |
Productinformatie
| EAN | 0859094005343 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 136 mm |
| Verpakking hoogte | 49 mm |
| Verpakking lengte | 228 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0859094005343 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Long Shot: The Dice Game aankoopt