Londa Tarot
- EAN: 9780880796644
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:52:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Londa Tarot voelt elke kaartlezing als een theatervoorstelling. Deze set van 78 kaarten, gemaakt door Londa Marks, is zeer gestileerd, uniek en spiritueel beïnvloed. Elke kaart wordt gepresenteerd als een karakter op het podium, wat een dramatisch element toevoegt aan je tarotervaring.
De Londa Tarot, met afmetingen van 125 x 74 x 28 mm, weegt slechts 0.25 kg. De verpakking bevat 78 tarotkaarten en een instructieboekje, waardoor je direct aan de slag kunt. Deze speelkaarten hebben een speeltijd van 0 minuut en zijn bedoeld voor volwassenen vanaf 12 jaar.
Het materiaal van de kaarten is karton, en ze worden geproduceerd door US Games Systems. Met een EAN van 9780880796644 zijn de kaarten van hoge kwaliteit en perfect voor zowel beginners als ervaren tarotlezers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Londa Tarot kopen voor de prijs van € 89,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Londa Tarot te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Londa Tarot bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 89,00 voor Londa Tarot is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 89,00 op 22-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 0 minuut |
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | Londa Tarot is gemaakt door Londa Marks, 78 kaarten (125 x 74 x 28) met instructie booklet |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | us games systems |
| EAN | 9780880796644 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 1997 |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Model | 78 tarot kaarten met handleiding |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 81 mm |
| Verpakking hoogte | 28 mm |
| Verpakking lengte | 125 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 9780880796644 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Londa Tarot aankoopt