LOL Memo - LOL Ludo - LOL Domini - L.O.L. - LOL - L.O.L. spel - L.O.L. SUPRISE!
- EAN: 8720246226089
- Categorie(n): Bordspellen
Voor de echte fans van LOL Games mag de L.O.L. Surprise! BORDSPELLEN, 3 STUKS niet ontbreken. Speel urenlang met je beste vriendinnetjes en kijk wie het snelste alle spelletjes heeft uitgespeeld. Deze spellen zijn ook ideaal om cadeau te geven tijdens de zomervakantie of voor een verjaardag.
Deze spellen hebben een speeltijd van 30 minuten en hebben verschillende spelsoorten zoals denkspel, educatief spel, geluksspel, partyspel en strategisch spel. De taal van het spel en de handleiding is beschikbaar in het Engels, Duits, Frans en Nederlands. In de verpakking zitten 3 games en er zijn geen batterijen nodig om te spelen.
De L.O.L. Surprise! BORDSPELLEN zijn gemaakt van karton en kunststof. Het spel heeft een aanbevolen minimum leeftijd van 3 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar. Het is een bordspel dat geschikt is voor kinderen en heeft het kwaliteitslabel CE. Dit spel is uitgebracht in het jaar 2021 en heeft een standaard editie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LOL Memo - LOL Ludo - LOL Domini - L.O.L. - LOL - L.O.L. spel - L.O.L. SUPRISE! bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,00 voor LOL Memo - LOL Ludo - LOL Domini - L.O.L. - LOL - L.O.L. spel - L.O.L. SUPRISE! is gemeten op 21-11-2024. De hoogste prijs was € 27,78 op 25-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,78. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Denkspel Educatief spel Geluksspel Partyspel Strategisch spel |
| Taal spel | Engels Duits Frans Nederlands |
| Taal handleiding | Engels Duits Frans Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 3 games |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| EAN | 8720246226089 |
| Materiaal | Karton Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 8 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 1 mm |
| Verpakking hoogte | 1 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720246226089 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LOL Memo - LOL Ludo - LOL Domini - L.O.L. - LOL - L.O.L. spel - L.O.L. SUPRISE! aankoopt