Livano Teddybeer - Knuffelbeer - I Love You - Klein - 12 Jaar En Ouder - Schattige Knuffels - 17cm - Beige
- EAN: 8721065406898
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de schattige Livano Teddybeer - dé knuffelbeer die liefde en vreugde met zich meebrengt! Deze adorable teddybeer is niet alleen een knuffelvriendje, maar ook een symbool van troost en gezelschap. Met zijn zachte beige vacht en warme uitstraling zal deze knuffelbeer het hart van zowel kinderen als volwassenen veroveren. Een perfect maatje voor elke gelegenheid!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Livano Teddybeer - Knuffelbeer - I Love You - Klein - 12 Jaar En Ouder - Schattige Knuffels - 17cm - Beige kopen voor de prijs van € 39,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Livano Teddybeer - Knuffelbeer - I Love You - Klein - 12 Jaar En Ouder - Schattige Knuffels - 17cm - Beige te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Livano Teddybeer - Knuffelbeer - I Love You - Klein - 12 Jaar En Ouder - Schattige Knuffels - 17cm - Beige bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,95 voor Livano Teddybeer - Knuffelbeer - I Love You - Klein - 12 Jaar En Ouder - Schattige Knuffels - 17cm - Beige is gemeten op 11-07-2025. De hoogste prijs was € 39,95 op 11-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Livano |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Beige |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 30 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 30 mm |
| Wasbaar | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721065406898 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Livano Teddybeer - Knuffelbeer - I Love You - Klein - 12 Jaar En Ouder - Schattige Knuffels - 17cm - Beige aankoopt