Livano Bikini Dames - Meisjes Bikini - Badpak - Push Up - Vrouwen Badkleding - Zwemmen - Sexy Set - Top & Broekje - Groenachtig Geel - Maat L
- EAN: 8721065477805
- Categorie(n): Zwembad
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dompel jezelf onder in stijl en elegantie met de Livano Bikini voor dames! Deze prachtige bikini set in groenachtig geel combineert een sexy top met een verleidelijke onderkant, waardoor je er onmiskenbaar schitterend uitziet op het strand of bij het zwembad. Het push-up model accentueert je figuur perfect en zorgt voor een zelfverzekerde uitstraling, ideaal voor zonnige dagen en feestjes aan zee.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Livano Bikini Dames - Meisjes Bikini - Badpak - Push Up - Vrouwen Badkleding - Zwemmen - Sexy Set - Top & Broekje - Groenachtig Geel - Maat L kopen voor de prijs van € 49,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Livano Bikini Dames - Meisjes Bikini - Badpak - Push Up - Vrouwen Badkleding - Zwemmen - Sexy Set - Top & Broekje - Groenachtig Geel - Maat L te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Livano Bikini Dames - Meisjes Bikini - Badpak - Push Up - Vrouwen Badkleding - Zwemmen - Sexy Set - Top & Broekje - Groenachtig Geel - Maat L bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 49,94 voor Livano Bikini Dames - Meisjes Bikini - Badpak - Push Up - Vrouwen Badkleding - Zwemmen - Sexy Set - Top & Broekje - Groenachtig Geel - Maat L is gemeten op 11-07-2025. De hoogste prijs was € 49,94 op 11-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Livano |
|---|
Zwembad
| Vorm | Ovaal |
| Diameter | 10 cm |
| Inhoud | 1 l |
| Type zwembad | Opblaasbaarzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Inclusief zonwering |
Algemene kenmerken
| Merk | Livano |
| Materiaal | Kunststof |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| EAN | 8721065477805 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8721065477805 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Groenachtig Geel |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 1 cm |
EAN
| EAN | 8721065477805 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Livano Bikini Dames - Meisjes Bikini - Badpak - Push Up - Vrouwen Badkleding - Zwemmen - Sexy Set - Top & Broekje - Groenachtig Geel - Maat L aankoopt