Little Tikes Sand & Sea Play Zandbak en Watertafel
- EAN: 0050743510960
- Categorie(n): Zand- & Watertafels
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Little Tikes Sand & Sea Play zandbak en watertafel kunnen kinderen urenlang speelplezier beleven. Deze kleurrijke zand- en watertafel is gemaakt van stevig kunststof en is geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar oud. De tafel wordt geleverd inclusief deksel, waardoor het zand en water schoon en droog blijven wanneer deze niet in gebruik is.
De inhoud van de waterbak is 7.5 liter en de inhoud van de zandbak is 22.6 kilogram. Daarnaast is de tafel voorzien van een CE-markering, wat staat voor zichtbare kwaliteit en veiligheid. De speeltafel bevat in totaal 7 speelelementen en is voorzien van een waterafvoersysteem.
Met de Little Tikes Sand & Sea Play zandbak en watertafel kunnen kinderen spelenderwijs leren en ontdekken. Het eilandthema zorgt voor een vrolijke en avontuurlijke speelervaring. Let op: dit product bevat speelgoed en wordt aanbevolen onder toezicht van volwassenen te gebruiken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Little Tikes Sand & Sea Play Zandbak en Watertafel kopen voor de prijs van € 312,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Little Tikes Sand & Sea Play Zandbak en Watertafel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Tikes Sand & Sea Play Zandbak en Watertafel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 119,00 voor Little Tikes Sand & Sea Play Zandbak en Watertafel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 313,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 194,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Little Tikes |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 11000 g |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Kunststof |
| Voorgemonteerd | Nee |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 401L00070 |
| Taal handleiding | Engels |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal speelelementen | 7 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Inclusief deksel | Ja |
| Inhoud waterbak | 7.5 l |
| Inhoud zandbak | 22.6 kg |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met glijbaan | Nee |
| Met waterafvoer | Ja |
| Met waterfontein | Nee |
| Met waterrad | Ja |
| Personage van toepassing | Nee |
| Thema | Eiland |
| Type speeltafel | Zand- en Watertafel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 79 cm |
| Verpakking hoogte | 19.5 cm |
| Verpakking lengte | 120 cm |
| Voorbehandeling hout | Geïmpregneerd |
| Voorgeboorde onderdelen | Ja |
EAN
| EAN | 0050743510960 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Tikes Sand & Sea Play Zandbak en Watertafel aankoopt