Little Tikes Hobbelpaard - Roze
- EAN: 0050743173943
- Categorie(n): Hobbelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Little Tikes Hobbelpaard - Roze kopen voor de prijs van € 36,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Little Tikes Hobbelpaard - Roze te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Tikes Hobbelpaard - Roze bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 36,99 voor Little Tikes Hobbelpaard - Roze is gemeten op 01-05-2026. De hoogste prijs was € 36,99 op 01-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Little Tikes |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Product lengte | 84 cm |
| Product breedte | 25.50 cm |
| Product hoogte | 44.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.56 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 707011 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | MGA Entertainment |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 47.9 cm |
| Verpakking hoogte | 29.9 cm |
| Verpakking lengte | 84.5 cm |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0050743173943 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Tikes Hobbelpaard - Roze aankoopt