Little Tikes Hobbelpaard - Blauw
- EAN: 0050743173950
- Categorie(n): Hobbelfiguren
Prijs doorgegeven op : 21-05-2026 05:52:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng kleur en vrolijkheid in de speelkamer met het Little Tikes Hobbelpaard in een prachtige blauwe tint! Dit moderne hobbelpaard is ontworpen om zowel de fantasie als de motorische vaardigheden van jonge kinderen vanaf 1 jaar te stimuleren. Met zijn unieke en aantrekkelijke ontwerp voegt het een speelse touch toe aan elke slaapkamer of speelruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Intertoys Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Little Tikes Hobbelpaard - Blauw kopen voor de prijs van € 36,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Little Tikes Hobbelpaard - Blauw te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 21 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Tikes Hobbelpaard - Blauw bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 36,72 voor Little Tikes Hobbelpaard - Blauw is gemeten op 19-05-2026. De hoogste prijs was € 36,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,27. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Little Tikes |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Product lengte | 85 cm |
| Product breedte | 43 cm |
| Product hoogte | 44 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.60 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 427900072 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | MGA Entertainment |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product gewicht | 3.6 kg |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 424 mm |
| Verpakking hoogte | 299 mm |
| Verpakking lengte | 838 mm |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0050743173950 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Tikes Hobbelpaard - Blauw aankoopt