Little Storm: Aankleden Bordspel
- EAN: 8717249194774
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Little Storm: Aankleden is een educatief geheugenspel voor jonge kinderen waarbij spelenderwijs wordt geleerd over het aankleden. Het spel is ontwikkeld door 999 Games en heeft een standaard editie. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 2 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar is het geschikt voor een brede doelgroep. Het spel duurt ongeveer 15 minuten per sessie en kan gespeeld worden door 2 tot 6 spelers. De verpakking heeft afmetingen van 118 mm bij 68 mm bij 258 mm en weegt 0.38 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Little Storm: Aankleden Bordspel kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Little Storm: Aankleden Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Storm: Aankleden Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Little Storm: Aankleden Bordspel is gemeten op 18-12-2024. De hoogste prijs was € 24,99 op 12-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 9,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-LIT05 |
| EAN | 8717249194774 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2011 |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 118 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 258 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8717249194774 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Storm: Aankleden Bordspel aankoopt