Little Live Pets - My Really Real Puppy Patches - Interactieve Puppy knuffel met hok
- EAN: 0630996265482
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontmoet Patches, de interactieve puppy knuffel uit de wereld van Little Live Pets! Deze schattige puppy is zo levensecht dat je bijna zou denken dat hij echt is. Met zijn zachte vacht en knipperende ogen voelt Patches aan als een echte puppy. Hij reageert op jouw aanraking met meer dan 60 geluiden en reacties, waardoor elk knuffelmoment met hem uniek is. Door zachtjes op zijn neus te drukken, zal hij liefdevol reageren door aan je hand te ruiken of te likken.
Geef Patches zijn eigen puppyflesje en luister terwijl hij schattige voedingsgeluidjes maakt. Na zijn flesje is het tijd voor een dutje in zijn schattige puppyhok met handvat, waar hij graag in slaap valt. Het hok kan eenvoudig worden omgebouwd tot een hondenmand, zodat Patches overal met je mee naartoe kan. Vergeet niet zijn adoptiepapieren in te vullen en zijn naam op het naamplaatje te schrijven, zodat hij echt jouw allerbeste vriend wordt.
Deze interactieve puppy knuffel is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar en wordt geleverd met 2 AA-batterijen. Met zijn witte pluche vacht en interactieve functies, is Patches een perfecte metgezel voor uren speelplezier. Ervaar de magie van het hebben van een eigen puppy met de Little Live Pets - My Really Real Puppy Patches!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Intertoys Toychamp Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Little Live Pets - My Really Real Puppy Patches - Interactieve Puppy knuffel met hok kopen voor de prijs van € 54,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Little Live Pets - My Really Real Puppy Patches - Interactieve Puppy knuffel met hok te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Live Pets - My Really Real Puppy Patches - Interactieve Puppy knuffel met hok bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,99 voor Little Live Pets - My Really Real Puppy Patches - Interactieve Puppy knuffel met hok is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 54,99 op 03-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 19,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Pluche |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 25 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | AA |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Ja |
| Introductiejaar | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Hond |
| Maakt geluid | Ja |
| Materiaal | Pluche Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 162 mm |
| Verpakking hoogte | 330 mm |
| Verpakking lengte | 305 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1200 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0630996265482 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Live Pets - My Really Real Puppy Patches - Interactieve Puppy knuffel met hok aankoopt