Little Dutch Strandset 9,5 cm 5-delig Fresh Greens
- EAN: 8712051128061
- Categorie(n): Buitenspeelpakket
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:29:08 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Little Dutch Strandset is perfect voor uren speelplezier op het strand of in de tuin. De set bestaat uit 5 delen in de frisse kleur Fresh Greens. Gemaakt van hoogwaardig kunststof en aanbevolen voor kinderen van 1 tot 10 jaar. De verpakking weegt slechts 0.18 kg en heeft afmetingen van 184 mm (breedte), 163 mm (hoogte) en 208 mm (lengte). Het speelgoed wordt geleverd met een CE-markering en voldoet aan alle wettelijke eisen. Voor vragen of opmerkingen, kunt u contact opnemen met Van der Meulen BV via info@vandermeulen.com of telefonisch op 0515435635.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Prenatal Fietsenwinkel be
- Bij Prenatal kun je Little Dutch Strandset 9,5 cm 5-delig Fresh Greens kopen voor de prijs van € 7,19. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Little Dutch Strandset 9,5 cm 5-delig Fresh Greens te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Dutch Strandset 9,5 cm 5-delig Fresh Greens bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,27 voor Little Dutch Strandset 9,5 cm 5-delig Fresh Greens is gemeten op 08-07-2025. De hoogste prijs was € 14,99 op 20-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,72. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Little Dutch |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
Productinformatie
| Kleur | groen |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| Merk | Little Dutch |
| EAN | 8712051128061 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Lorentzstraat 23, 8606 JP Sneek, Nederland |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@vandermeulen.com |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Van der Meulen BV |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0515435635 |
| Verpakking breedte | 184 mm |
| Verpakking hoogte | 163 mm |
| Verpakking lengte | 208 mm |
| Voedingstype | Accu |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8712051128061 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Dutch Strandset 9,5 cm 5-delig Fresh Greens aankoopt