Little Dutch Strandbal - Ocean World - 3D
- EAN: 8712051154589
- Categorie(n): Strandballen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng eindeloos speelplezier naar het strand, zwembad of de tuin met de Little Dutch Strandbal - Ocean World - 3D! Met een diameter van ca. 50 cm is deze kleurrijke strandbal niet alleen een geweldige aanvulling op zomerse dagen, maar ook ideaal voor allerlei balspelletjes met het hele gezin. De opvallende 3D zeedierenprint, afkomstig uit de geliefde Ocean World-collectie, maakt het spelen nog leuker.
Deze strandbal is vervaardigd uit duurzaam en soepel vinyl materiaal, dat stevig aanvoelt en lang meegaat. De levendige illustraties van octopus, walvis en schildpad maken de bal extra aantrekkelijk voor kinderen. Of je nu tikt, gooit of rolt, de Little Dutch strandbal nodigt uit tot actief spel en zorgt voor gegarandeerd plezier in de buitenlucht.
Met een licht gewicht is deze bal gemakkelijk mee te nemen, ideaal voor op vakantie of een dagje uit naar het strand. Het standaard ventiel zorgt ervoor dat je de bal eenvoudig kunt opblazen en even snel weer leeg kunt laten voor compact opbergen. Dit maakt de strandbal niet alleen praktisch, maar ook ideaal voor elke gelegenheid.
Het vrolijke ontwerp en de hoogwaardige kwaliteit maken deze strandbal een musthave accessoire voor zomerse dagen vol sportiviteit, lachen en avontuur. Combineer de Little Dutch strandbal met ander strand- en zwemplezier uit de Ocean World-collectie voor een complete speelervaring.
Eigenschappen:
- Merk: Little Dutch
- Kleur: Blauw
- Diameter: 50 cm
- Geschikt voor kinderen van 2 jaar en ouder
- CE-markering: Zichtbaar
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Little Dutch Strandbal - Ocean World - 3D kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Little Dutch Strandbal - Ocean World - 3D te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Little Dutch Strandbal - Ocean World - 3D in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Dutch Strandbal - Ocean World - 3D bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,19 voor Little Dutch Strandbal - Ocean World - 3D is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 17,19 op 11-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 7,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Little Dutch |
|---|
Afmetingen & Maten
| Diameter | 50 cm |
Productinformatie
| Kleur | Blauw 2 |
Productinformatie
| Merk | Little Dutch |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2016389 |
| EAN | 8712051154589 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Little Dutch |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 135 mm |
| Verpakking hoogte | 190 mm |
| Verpakking lengte | 30 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
EAN
| EAN | 8712051154589 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Dutch Strandbal - Ocean World - 3D aankoopt