Met de Little Dutch Stapelstenen - Forest Friends FSC kunnen kinderen stapelen, balanceren en bouwen! De set bestaat uit 10 houten stapelstenen in verschillende vormen, kleuren en gewichten, waardoor elk bouwwerk uniek is. De boskleurige stenen dagen de verbeelding van kinderen uit en zorgen voor uren speelplezier.
Dit spel stimuleert de hand-oogcoördinatie en probleemoplossende vaardigheden van kinderen, terwijl ze zich vermaken met het bouwen van torens en sculpturen. Het spel is niet alleen leuk en uitdagend, maar ook spannend. Zal de toren blijven staan of zal hij omvallen? Een leuke manier voor kinderen om te leren en te genieten van het spel.
De stapelstenen zijn gemaakt van FSC-gecertificeerd hout en zijn geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar. Met deze set kunnen kinderen hun creativiteit en motorische vaardigheden ontwikkelen terwijl ze spelen. Een educatief en vermakelijk speelgoed voor peuters en kleuters.
De verpakking van de Little Dutch Stapelstenen - Forest Friends FSC heeft een gewicht van 0.53 kg en heeft afmetingen van 168 mm breed, 50 mm hoog en 195 mm lang. Een kwalitatief hoogwaardig product van het merk Little Dutch, met CE-markering en geschikt voor kinderen van 2-5 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com De Gele Flamingo Top1Toys
- Bij Bol.com kun je Little Dutch Stapelstenen - Forest Friends FSC kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Little Dutch Stapelstenen - Forest Friends FSC te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Little Dutch Stapelstenen - Forest Friends FSC in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Dutch Stapelstenen - Forest Friends FSC bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,69 voor Little Dutch Stapelstenen - Forest Friends FSC is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 12,99 op 26-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 3,30. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Little Dutch |
Productinformatie
| Aantal onderdelen | 10 |
| Kleur | Multi |
| Materiaal | Hout |
Gebruiksinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
Afmetingen & Gewicht
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
Productinformatie
| Merk | Little Dutch |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LD7252 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8713291772526 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | n.v.t. |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | n.v.t. |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | n.v.t. |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product gewicht | 490 g |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | n.v.t. |
| Type blok | Stapelstenen |
| Verpakking breedte | 168 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 195 mm |
EAN
| EAN | 8713291772526 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Dutch Stapelstenen - Forest Friends FSC aankoopt