Little Dutch Stapelringen Roze
- EAN: 8712051096834
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je kindje urenlang genieten van speelplezier met de Little Dutch Stapelringen in het roze. Deze stapelringen zijn niet alleen mooi om te zien in diverse tinten roze, geel, oranje en groen, maar ook erg goed voor de motorische ontwikkeling van je kind. Met 5 verschillende formaten ringen, variërend in diameter tussen 8,5 en 13,5 cm, biedt dit speelgoed genoeg uitdaging voor kleine handjes. De half ronde basis zorgt voor extra wiebeligheid, wat de hand-oogcoördinatie van je kind bevordert.
De stapelringen van Little Dutch zijn gemaakt van hoogwaardig ABS-materiaal dat eenvoudig vast te pakken is. De afmetingen van de stapelringen zijn 16,5 x 16,5 x 22,5 cm en de totale hoogte van het artikel is 20,5 cm. Deze stapelringen stimuleren niet alleen de motoriek van je kind, maar worden ook geleverd in een full-colour doos, waardoor het ook een leuk cadeau is om te geven.
Deze stapelringen zijn geschikt voor kinderen vanaf 6 maanden en dragen bij aan de ontwikkeling van de hand-en-oogcoördinatie. Een ideaal speelgoeditem dat zowel educatief als leuk is voor je kleintje. Wacht niet langer en voeg deze kleurrijke Little Dutch Stapelringen Roze toe aan de speelgoedcollectie van je kind!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Little Dutch Stapelringen Roze kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Little Dutch Stapelringen Roze te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Dutch Stapelringen Roze bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,48 voor Little Dutch Stapelringen Roze is gemeten op 14-01-2026. De hoogste prijs was € 15,99 op 14-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,51. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Rubo Toys |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 8712051096834 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2007772 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | zoals vermeld in beschrijving |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | roze |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | Little Dutch |
| Product breedte | 16.50 cm |
| Product hoogte | 22.50 cm |
| Product lengte | 16.50 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (5) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 128 mm |
| Verpakking hoogte | 123 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8712051096834 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Dutch Stapelringen Roze aankoopt