Little Dutch Loopwagen Vintage FSC
- EAN: 8713291771055
- Categorie(n): Speelgoed & Spel
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:05 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Little Dutch Loopwagen Vintage FSC is een prachtige loopwagen voor jonge kinderen om mee te spelen. De loopwagen is gemaakt van FSC-gecertificeerd hout en heeft een kleurrijk ontwerp in het groen. Deze loopwagen maakt geen geluid en is voorzien van het kwaliteitslabel EN 71 1-3.
De Little Dutch Loopwagen is geschikt voor kinderen vanaf 1,5 jaar tot ongeveer 6 jaar oud. Het is een veilig speelgoed met zichtbare CE-markering en vereist geen verbinding met internet of gebruik van een app voor de functionaliteit. Daarnaast wordt het geleverd zonder batterijen en is het niet voorzien van verlichting of specifieke personages.
De afmetingen van de loopwagen zijn 34 cm breed, 45 cm hoog en 26,5 cm lang. Met een gewicht van 2,44 kg is het een stevig stuk speelgoed. De verpakking heeft een breedte van 248 mm, een hoogte van 95 mm en een lengte van 380 mm. De Little Dutch Loopwagen Vintage FSC is geen STEM-speelgoed en wordt geleverd met een universele en Nederlandstalige handleiding.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je Little Dutch Loopwagen Vintage FSC kopen voor de prijs van € 49,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Little Dutch Loopwagen Vintage FSC te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Dutch Loopwagen Vintage FSC bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,95 voor Little Dutch Loopwagen Vintage FSC is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 49,99 op 19-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.44 kg |
Productinformatie
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Little Dutch |
| EAN | 8713291771055 |
| Kwaliteitslabel | EN 71 1-3 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1.5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 34 cm |
| Product hoogte | 45 cm |
| Product lengte | 26.5 cm |
| Rolweerstand | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Universeel Nederlands |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. Niet geschikt voor kinderen onder (1) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 248 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 380 mm |
EAN
| EAN | 8713291771055 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Dutch Loopwagen Vintage FSC aankoopt