De Little Dutch Knuffelpop Jake van 35 cm is een perfect knuffelvriendje voor kinderen vanaf 1 jaar oud. Met zijn groen, bruin en gele pluche vacht en schattige figuurthema is deze knuffelpop zeker geliefd bij kinderen. Jake is gemaakt van zacht pluche materiaal en is wasbaar, waardoor hij makkelijk schoon te houden is.
De knuffelpop Jake heeft geen geluidsfunctie en is niet interactief, maar biedt wel veel knuffelplezier. Hij is voorzien van het CE-kwaliteitslabel, wat staat voor de veiligheid en kwaliteit van het product. Met een hoogte van 35 cm en een breedte van 9 cm is Jake een ideaal formaat voor kleine kinderhandjes om vast te houden en mee te knuffelen.
De verpakking van de knuffelpop heeft een afmeting van 233 mm x 86 mm x 263 mm en weegt 255 g. Deze schattige knuffelpop is zowel geschikt voor jongens als meisjes en komt met een EAN-code van 8713291445376. Haal de Little Dutch Knuffelpop Jake in huis en geef jouw kind een nieuw knuffelmaatje om eindeloos mee te knuffelen en te spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Psikhouvanjou
- Bij Psikhouvanjou kun je Little Dutch Knuffelpop Jake 35 cm. kopen voor de prijs van € 21,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Little Dutch Knuffelpop Jake 35 cm. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Dutch Knuffelpop Jake 35 cm. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,36 voor Little Dutch Knuffelpop Jake 35 cm. is gemeten op 23-05-2025. De hoogste prijs was € 21,95 op 02-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,59. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Merk | Little Dutch |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | - |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Groen, Bruin, geel |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Figuur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 35 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 233 mm |
| Verpakking hoogte | 86 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 255 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8713291445376 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Dutch Knuffelpop Jake 35 cm. aankoopt