Knuffelpop Boer Jim met kip is een schattige knuffelpop van 35 cm hoog, gemaakt van zacht pluche materiaal. Deze knuffelpop is wasbaar, waardoor hij gemakkelijk schoon te houden is. Met zijn vrolijke kleuren en CE-markering is deze knuffelpop veilig en geschikt voor kinderen vanaf 1 maand oud tot 3 jaar oud. Het is een perfect cadeau voor de allerkleinsten om mee te knuffelen en te spelen. Met zijn knuffelthema en vrolijke uitstraling zal Knuffelpop Boer Jim met kip zeker het hart van elk kind veroveren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys
- Bij Bol.com kun je Little Dutch - Knuffelpop Boer Jim met kip 35 cm kopen voor de prijs van € 18,72. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Little Dutch - Knuffelpop Boer Jim met kip 35 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Dutch - Knuffelpop Boer Jim met kip 35 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,05 voor Little Dutch - Knuffelpop Boer Jim met kip 35 cm is gemeten op 05-12-2024. De hoogste prijs was € 24,99 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,94. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Little Dutch |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | 0 |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | September |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | multi |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Pop |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 35 cm |
| Verpakking breedte | 174 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 226 mm |
| Verpakkingsgewicht | 247 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8713291445635 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Dutch - Knuffelpop Boer Jim met kip 35 cm aankoopt