Little Dutch Houten Rijgkralen Sailors Bay - educatief speelgoed
- EAN: 8714274120730
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ahoy, kleine matroos! Beleef telkens een nieuw avontuur in de baai met deze massief houten rijgkralen van Little Dutch. Deze houten kralen, met afbeeldingen van o.a. een vuurtoren, zeilboot en vogels uit de Sailors Bay serie, zijn extra groot en hebben een ruime uitsparing zodat kleine handjes ze makkelijk aan een veter kunnen rijgen. Inclusief 2 veters om aan te rijgen. Leerpunten: bevordering oog-handcoördinatie, stimulering fijne motoriek.
Deze houten rijgkralen Sailors Bay zijn gemaakt van hout en bestaan uit 11 extra grote kralen met een ruime uitsparing. Ze zijn geschikt voor kinderen van 3 tot 8 jaar en bevorderen de oog-handcoördinatie en fijne motoriek.
Met een verpakkingsgewicht van 0.22 kg zijn de houten rijgkralen eenvoudig te hanteren voor kinderen. De speeltijd bedraagt ongeveer 10 minuten en het spel behoort tot de categorie educatief spel. De taal van het spel kan in diverse talen gespeeld worden, zoals Duits, Engels, Frans en Nederlands.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Little Dutch Houten Rijgkralen Sailors Bay - educatief speelgoed kopen voor de prijs van € 19,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Little Dutch Houten Rijgkralen Sailors Bay - educatief speelgoed te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Dutch Houten Rijgkralen Sailors Bay - educatief speelgoed bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor Little Dutch Houten Rijgkralen Sailors Bay - educatief speelgoed is gemeten op 04-06-2025. De hoogste prijs was € 21,95 op 06-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Little Dutch |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Duits Engels Frans Nederlands |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Verpakkingsinhoud | 11 houten rijgkralen 2 rijgveters |
Productinformatie
| Merk | Little Dutch |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 120730 |
| EAN | 8714274120730 |
| Materiaal | Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kleur | Sailors Bay |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Motoriek |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 22 cm |
| Product hoogte | 3.50 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 173 mm |
| Verpakking hoogte | 39 mm |
| Verpakking lengte | 218 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8714274120730 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Dutch Houten Rijgkralen Sailors Bay - educatief speelgoed aankoopt