Little Dutch Ganzenbord
- EAN: 8713291447530
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 28-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Gegarandeerd speelplezier met dit klassieke spel! Dit Ganzenbord van Little Dutch biedt urenlang vermaak voor kinderen vanaf 4 jaar. De inhoud van het spel bestaat uit 1 spelbord, 6 ganzen en 2 dobbelstenen. Met afmetingen van 31 x 40 x 0.2 cm is het spelbord ideaal voor thuisgebruik. Het gebruik van karton en hout als materiaal zorgt voor duurzaamheid en stevigheid.
Dit educatieve spel heeft een speeltijd van ongeveer 30 minuten en kan zowel in het Nederlands worden gespeeld als de instructies zijn ook in het Nederlands. Het spel is ontworpen door het bekende merk Little Dutch en heeft het MPN-nummer LD4753. De EAN-code van dit product is 8713291447530.
Het Ganzenbordspel is geschikt voor kinderen en volwassenen, met een aanbevolen minimumleeftijd van 4 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar. Het spel kan met 2 tot 6 spelers worden gespeeld en vereist geen batterijen. Bovendien is het CE-gemarkeerd en voldoet het aan de nodige veiligheidsnormen. Let op: wegens kleine onderdelen is het niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Little Dutch Ganzenbord kopen voor de prijs van € 19,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Little Dutch Ganzenbord te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Dutch Ganzenbord bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,90 voor Little Dutch Ganzenbord is gemeten op 16-05-2026. De hoogste prijs was € 23,00 op 04-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,10. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Little Dutch |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.63 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Little Dutch |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LD4753 |
| EAN | 8713291447530 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 218 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8713291447530 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Dutch Ganzenbord aankoopt