Little Dutch Boxkleed Baby Bunny - Speelkleed
- EAN: 8713291888579
- Categorie(n): Speelkleden
Ontdek het Little Dutch Boxkleed Baby Bunny. Dit zachte speelkleed is perfect voor baby's vanaf 0 jaar tot kinderen van 3 jaar oud. Het boxkleed heeft een afmeting van 100 cm bij 80 cm en is gemaakt van pluche materiaal. De kleuren zand en creme zorgen voor een rustgevende uitstraling in de babykamer. Het speelkleed is niet alleen comfortabel, maar ook educatief en stimuleert de ontwikkeling van je kind.
De verpakking van het product heeft een breedte van 460 mm, een hoogte van 176 mm en een lengte van 660 mm. Het gewicht van de verpakking is 0.89 kg. Daarnaast is het product niet eWaste, wat bijdraagt aan een duurzame keuze. De taal van de handleiding is Nederlands, wat handig is voor Nederlandstalige ouders.
Kies voor kwaliteit en stijl met het Little Dutch Boxkleed Baby Bunny. Creëer een veilige en speelse omgeving voor je kind met dit prachtige speelkleed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Dutch Boxkleed Baby Bunny - Speelkleed bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,49 voor Little Dutch Boxkleed Baby Bunny - Speelkleed is gemeten op 05-12-2024. De hoogste prijs was € 49,99 op 01-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 18,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Little Dutch |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kleur | Zand Creme |
| Materiaal | Pluche |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Product breedte | 100 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type Speelkleed | Speelkleed |
| Verpakking breedte | 460 mm |
| Verpakking hoogte | 176 mm |
| Verpakking lengte | 660 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.89 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8713291888579 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Dutch Boxkleed Baby Bunny - Speelkleed aankoopt