Little Dutch | Boot Dreamy Mermaid 100x67cm
- EAN: 8712051154343
- Categorie(n): Buitenspeelpakket
Prijs doorgegeven op : 30-05-2026 05:53:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak je klaar voor magische avonturen met de Little Dutch Dreamy Mermaid Boot. Deze prachtige boot neemt je kleintje mee op een betoverende tocht door de fantasiewereld van zeemeerminnen en bloemen. De zachte roze kleur en het schattige ontwerp maken het een onmiskenbaar favoriet speelgoed voor elk kind.
Gemaakt van hoogwaardig Kunststof, is deze boot zowel duurzaam als veilig voor gebruik. De CE-markering garandeert dat het product voldoet aan de strenge Europese veiligheidsnormen. Hierdoor kun je zorgeloos genieten van de speelmomenten, terwijl je kind het meeste uit zijn of haar spel haalt.
Met een gewicht van slechts 0.44 kg is de Dreamy Mermaid Boot eenvoudig te hanteren voor jonge kinderen. De afmetingen van de boot zijn 100x67 cm, wat het perfect maakt voor zowel binnen- als buitenspelen. Deze boot is geschikt voor kinderen van 3 tot 10 jaar en biedt eindeloze mogelijkheden voor fantasierijk spel.
Verken samen met je kleintje de gouden stranden en onderwaterwerelden. Deze Little Dutch boot stimuleert de creativiteit en het avontuur van kinderen, en helpt hen om op een veilige manier de verbeelding te verkennen. Vergeet niet dat de Little Dutch Dreamy Mermaid Boot bedoeld is voor kinderen ouder dan 3 jaar en dat het gebruik onder toezicht van volwassenen wordt aanbevolen.
Laat de dromen van je kind werkelijkheid worden met de Dreamy Mermaid Boot. Het is niet alleen een speelobject, maar ook een bron van fantasie en plezier. Wacht niet langer en voeg dit betoverende speelgoed toe aan je collectie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com De Gele Flamingo Wehkamp
- Bij Bol.com kun je Little Dutch | Boot Dreamy Mermaid 100x67cm kopen voor de prijs van € 15,29. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Little Dutch | Boot Dreamy Mermaid 100x67cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
- Op dit moment is Little Dutch | Boot Dreamy Mermaid 100x67cm in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Little Dutch | Boot Dreamy Mermaid 100x67cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,29 voor Little Dutch | Boot Dreamy Mermaid 100x67cm is gemeten op 30-05-2026. De hoogste prijs was € 16,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 1,70. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Little Dutch |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.44 kg |
Productinformatie
| Kleur | Pink |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| Merk | Little Dutch |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2016381 |
| EAN | 8712051154343 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | van der Meulen |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 183 mm |
| Verpakking hoogte | 41 mm |
| Verpakking lengte | 210 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8712051154343 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Little Dutch | Boot Dreamy Mermaid 100x67cm aankoopt