Line of Fire: Burnt Moon: An Undaunted 2200 Game
- EAN: 9781472867186
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek het meeslepende kaartspel Line of Fire: Burnt Moon, een spannende uitdaging voor zowel volwassenen als kinderen vanaf 14 jaar! Dit strategische spel biedt een intense ervaring met een minimum aantal spelers van slechts 2. Perfect voor gezellige spelavonden met vrienden of familie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Line of Fire: Burnt Moon: An Undaunted 2200 Game kopen voor de prijs van € 33,88. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Line of Fire: Burnt Moon: An Undaunted 2200 Game te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Line of Fire: Burnt Moon: An Undaunted 2200 Game bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,19 voor Line of Fire: Burnt Moon: An Undaunted 2200 Game is gemeten op 21-03-2026. De hoogste prijs was € 34,99 op 07-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 18,80. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Speelkaarten |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | OSP86718 |
| EAN | 9781472867186 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Leerthema | Kaartspel |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Asmodee Line of Fire: Burnt Moon Kaartspel |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 112 mm |
| Verpakking hoogte | 44 mm |
| Verpakking lengte | 236 mm |
EAN
| EAN | 9781472867186 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Line of Fire: Burnt Moon: An Undaunted 2200 Game aankoopt