Lindner Hartberger muntcapsules Ø 29 mm (10x) voor penningen tokens capsules muntcapsule
- EAN: 4044713009505
- Categorie(n): Verzamelmappen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Lindner Hartberger muntcapsules van Ø 29 mm zijn perfect voor uw collectie munten, penningen, tokens, en meer. Deze capsules zijn vervaardigd uit veilig polystyrol met een krasvast oppervlak, waardoor er altijd een helder zicht is op de munten. De afmetingen zijn in de zijrand gedrukt, wat het gemakkelijk maakt om de juiste maat te bepalen. Deze verpakking bevat 10 stuks muntcapsules en is leverbaar in maar liefst 55 verschillende standaard maten, variërend van 14 mm tot 51 mm in diameter, inclusief speciale maten voor zilverbaren. Hartberger - Made in Holland, De Man is de producent van Hartberger.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Lindner Hartberger muntcapsules Ø 29 mm (10x) voor penningen tokens capsules muntcapsule kopen voor de prijs van € 10,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lindner Hartberger muntcapsules Ø 29 mm (10x) voor penningen tokens capsules muntcapsule te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lindner Hartberger muntcapsules Ø 29 mm (10x) voor penningen tokens capsules muntcapsule bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,95 voor Lindner Hartberger muntcapsules Ø 29 mm (10x) voor penningen tokens capsules muntcapsule is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 10,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Hartberger |
Productinformatie
| Aantal vakken | 10 |
| Kleur | transparant |
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 10 stuk(s) |
| MPN (Manufacturer Part Number) | lh2250029 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 400 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht | 50 g |
| Verpakkingsinhoud | 10x Muntcapsules 29 mm |
EAN
| EAN | 4044713009505 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lindner Hartberger muntcapsules Ø 29 mm (10x) voor penningen tokens capsules muntcapsule aankoopt