Lilo & Stitch Laptop met 124 activiteiten FR/EN
- EAN: 3380743100852
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Lilo & Stitch Laptop met 124 activiteiten FR/EN kunnen kinderen genieten van een educatieve ervaring met 62 activiteiten in elke taal. Deze educatieve laptop biedt verschillende niveaus om de kennis van kinderen te leren, te testen en te verbeteren. Het ontwerp is ergonomisch geïnspireerd door echte laptops, inclusief een realistische muis en toetsenbord, en een groot scherm van 5,1 x 9,7 cm voor een optimale leerervaring.
Deze laptop is een educatief spel van het merk Lexibook, gemaakt van duurzaam plastic. Het spel is ontworpen voor één speler en geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar tot wel 99 jaar. Met een universele taalhandleiding en zichtbare CE-markering voldoet deze laptop aan alle veiligheidsnormen. Bovendien vereist het geen internetverbinding of speciale app voor volledige functionaliteit, waardoor het een handig en gebruiksvriendelijk leerspeelgoed is.
De afmetingen van de laptop zijn 18 cm (breedte) x 3,60 cm (hoogte) x 24 cm (lengte), en de verpakking is compact met afmetingen van 4,6 mm x 25,5 mm x 34 mm. De laptop maakt geen geluid en is voorzien van kleurrijke graphics voor een aantrekkelijke uitstraling. Met de Lilo & Stitch Laptop kunnen kinderen spelenderwijs leren en zich blijven ontwikkelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Coolshop
- Bij Bol.com kun je Lilo & Stitch Laptop met 124 activiteiten FR/EN kopen voor de prijs van € 43,32. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lilo & Stitch Laptop met 124 activiteiten FR/EN te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lilo & Stitch Laptop met 124 activiteiten FR/EN bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,99 voor Lilo & Stitch Laptop met 124 activiteiten FR/EN is gemeten op 14-06-2025. De hoogste prijs was € 60,61 op 12-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 28,62. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Lexibook |
| EAN | 3380743100852 |
| Materiaal | Plastic |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kleur | Multi Colour |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 3.60 cm |
| Product lengte | 24 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 4.6 mm |
| Verpakking hoogte | 25.5 mm |
| Verpakking lengte | 34 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3380743100852 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lilo & Stitch Laptop met 124 activiteiten FR/EN aankoopt