Ligretto Groen - Kaartspel
- EAN: 4001504012076
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ligretto Groen is een razendsnel kaartspel dat geschikt is voor iedereen die houdt van opwinding en ontspanning. Het doel van het spel is om zo snel mogelijk kaarten in de volgorde van 1 tot 10 in het midden van de tafel af te leggen. Snelheid en reactievermogen zijn hierbij van essentieel belang. Wat Ligretto uniek maakt, is dat alle spelers tegelijkertijd spelen, waardoor niemand hoeft te wachten en de spanning blijft stijgen.
Dit spel kan gespeeld worden door 2 tot 4 spelers, maar met meerdere spellen kunnen zelfs groepen tot 12 personen meedoen. De groene uitvoering zorgt voor een frisse en levendige uitstraling tijdens het spelen. De speeltijd van Ligretto Groen bedraagt slechts 15 minuten, ideaal voor een snel potje plezier met vrienden of familie.
Het kaartspel van het merk Schmidt is gemaakt van karton en bevat geen batterijen, waardoor je direct aan de slag kunt. Ligretto Groen is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en kent een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar. Dankzij de compacte verpakking met afmetingen van 101 mm x 68 mm x 103 mm, is dit spel eenvoudig op te bergen of mee te nemen op reis.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Ligretto Groen - Kaartspel kopen voor de prijs van € 13,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ligretto Groen - Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ligretto Groen - Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,70 voor Ligretto Groen - Kaartspel is gemeten op 08-11-2025. De hoogste prijs was € 1495,00 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 1483,30. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Karton |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Duits |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Schmidt |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4001504012076 |
| EAN | 4001504012076 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2013 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Groen |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 101 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 103 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4001504012076 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ligretto Groen - Kaartspel aankoopt