LifeGoods Speeltent - Vanaf 3 Jaar - 100x130cm - Jongens/Meisjes - Incl. Draagtas - Blauw
- EAN: 8719632956426
- Categorie(n): Speeltoestellen Speeltenten
Maak jouw kind blij met een ruimtereis ervaring om niet te vergeten! Deze speeltent van LifeGoods transporteert je kind naar een wereld vol eindeloze avonturen en ontdekkingsreizen! Deze ruime tent is zeer veilig en makkelijk schoon te maken. Tevens geleverd met handige draagtas
De speeltent is geschikt voor zowel binnen als buitengebruik. In de sombere wintermaanden zet je dit kasteeltje neer als lichtpuntje in de woon-, slaap- of speelkamer. Op die mooie lente en zomerdagen is hij ideaal om ook buiten in te spelen.
Samen spelen is toch altijd het leukst. De grote speeltent biedt ruimte voor jouw kind en nog twee vriendjes of vriendinnetjes. Zelfs broertjes en/of zusjes mogen misschien deze magische tent wel betreden!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LifeGoods Speeltent - Vanaf 3 Jaar - 100x130cm - Jongens/Meisjes - Incl. Draagtas - Blauw bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,57 voor LifeGoods Speeltent - Vanaf 3 Jaar - 100x130cm - Jongens/Meisjes - Incl. Draagtas - Blauw is gemeten op 21-11-2024. De hoogste prijs was € 21,99 op 01-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,42. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Leeftijd vanaf | 3 jaar |
| Merk | LifeGoods |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.20 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Polyester |
| Inclusief bodem | Ja |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8719632956426 |
| Taal handleiding | Engels Nederlands Frans |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gesloten aan alle kanten | Ja |
| Houten stokken | Nee |
| Inclusief ballenbakballen | Nee |
| Inclusief kussen | Nee |
| Inclusief raam | Nee |
| Inclusief speeltunnel | Nee |
| Instelbare verlichting | Nee |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 100 cm |
| Product hoogte | 130 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speeltent | Speelhuistent |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 348 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 408 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719632956426 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LifeGoods Speeltent - Vanaf 3 Jaar - 100x130cm - Jongens/Meisjes - Incl. Draagtas - Blauw aankoopt