- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Lichtgevende knuffel - Beer - 30 cm - Roze - Knuffel met licht - Babyknuffel - Knuffel - Knuffelbeer bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 64,95 voor Lichtgevende knuffel - Beer - 30 cm - Roze - Knuffel met licht - Babyknuffel - Knuffel - Knuffelbeer is gemeten op 19-12-2024. De hoogste prijs was € 79,95 op 22-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 15,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Pluche |
| Merk | Solacis |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Doelgroep | Kinderen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | - |
| Interactief | Ja |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Geen thema |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4.72 cm |
| Product hoogte | 0.01 cm |
| Verpakking breedte | 4.72 cm |
| Verpakking hoogte | 0.01 cm |
| Verpakking lengte | 14.57 cm |
| Verpakkingsgewicht | 267 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8721206275796 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lichtgevende knuffel - Beer - 30 cm - Roze - Knuffel met licht - Babyknuffel - Knuffel - Knuffelbeer aankoopt