Lg-imports Zandloper Smiley Roze Drie Minuten 9,5 Cm
- EAN: 8719817319848
- Categorie(n): Zandlopers
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stel een limiet aan de bedenktijd met deze zandloper. De looptijd is drie minuten en is bij allerlei spellen te gebruiken.
Deze zandloper is roze van kleur en geschikt voor junioren vanaf 3 jaar. Gemaakt van kunststof en heeft een lengte van 9,5 cm.
Met een verpakkingsgewicht van slechts 0,01 kg is deze zandloper gemakkelijk te verplaatsen. De verpakking heeft een breedte van 90 mm, hoogte van 10 mm en lengte van 170 mm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Lg-imports Zandloper Smiley Roze Drie Minuten 9,5 Cm kopen voor de prijs van € 6,39. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lg-imports Zandloper Smiley Roze Drie Minuten 9,5 Cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lg-imports Zandloper Smiley Roze Drie Minuten 9,5 Cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,99 voor Lg-imports Zandloper Smiley Roze Drie Minuten 9,5 Cm is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 6,39 op 26-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,40. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Productinformatie
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| Merk | LG-Imports |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9970//Roze |
| EAN | 8719817319848 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 170 mm |
| Verpakkingsinhoud | Lg-imports Zandloper Smiley Roze Drie Minuten 9,5 Cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719817319848 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lg-imports Zandloper Smiley Roze Drie Minuten 9,5 Cm aankoopt