Lexium Bijtketting - Kauwketting - Bijtketting Kauwketting - Kauwsieraad
- EAN: 8721293959722
- Categorie(n): Bijtspeelgoed
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Lexium Bijtketting, de ideale kauwketting die speciaal is ontworpen voor zowel kinderen als volwassenen met sensorische behoeften. Deze stijlvolle kauwhanger biedt een uitstekende oplossing voor stressverlichting en sensorische ondersteuning. Of je nu te maken hebt met autisme, ADHD of PDD, deze kauwketting helpt bij het verminderen van angst en stress en voorkomt ongewenste gewoonten zoals nagelbijten of het kauwen op kleding.
Onze kauwketting is gemaakt van 100% veilige food-grade siliconen, volledig vrij van BPA, latex en andere schadelijke stoffen. Hierdoor is de Lexium Bijtketting niet alleen een veilige keuze voor elke gebruiker, maar ook een milieuvriendelijke optie. Dankzij het duurzame en scheurbestendige ontwerp gaat deze kauwketting lang mee, zelfs bij intensief gebruik en is geschikt voor lichte, gemiddelde en stevige kauwers.
Het handige, comfortabele ontwerp van de kauwketting wordt geleverd met een verstelbaar koord en een veilige sluiting. Dit maakt het mogelijk om de ketting discreet onder kleding te dragen, zodat je op school, werk of onderweg altijd de juiste steun bij de hand hebt. Let op: het koord en de sluiting zijn niet bedoeld om op te kauwen, maar zijn wel ontworpen voor optimaal gebruiksgemak.
Met een gewicht van slechts 0.50 kg is de Lexium Bijtketting licht en gemakkelijk mee te nemen. De afmetingen zijn perfect afgestemd op gebruikers van alle leeftijden, met een aanbevolen minimum leeftijd van 1 jaar en een maximum leeftijd van 10 jaar. Deze kauwketting is verkrijgbaar in een **veelkleurig** ontwerp, waarmee je stijl en functionaliteit kunt combineren.
Bij Lexium Store geloven we in de kwaliteit van onze producten. Daarom bieden wij een 100% tevredenheidsgarantie. Mocht de kauwketting om welke reden dan ook breken, neem dan gerust contact met ons op voor een volledige terugbetaling. Bestel vandaag nog en ervaar zelf de voordelen van deze unieke kauwketting!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Lexium Bijtketting - Kauwketting - Bijtketting Kauwketting - Kauwsieraad kopen voor de prijs van € 39,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lexium Bijtketting - Kauwketting - Bijtketting Kauwketting - Kauwsieraad te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lexium Bijtketting - Kauwketting - Bijtketting Kauwketting - Kauwsieraad bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,95 voor Lexium Bijtketting - Kauwketting - Bijtketting Kauwketting - Kauwsieraad is gemeten op 11-07-2025. De hoogste prijs was € 39,95 op 11-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Lexium Store |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Productinformatie
| Kleur | Veelkleurig |
| Materiaal | Siliconen |
Productinformatie
| Merk | Lexium Store |
| EAN | 8721293959722 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| BPA-vrij | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Koelfunctie | Nee |
| Product breedte | 10.8 cm |
| Product hoogte | 2.1 cm |
| Product lengte | 12.4 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 10.8 cm |
| Verpakking hoogte | 2.1 cm |
| Verpakking lengte | 12.4 cm |
| Verpakkingsinhoud | 1x Sensorische kauwketting 1x Verstelbaar koord met veilige sluiting |
EAN
| EAN | 8721293959722 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lexium Bijtketting - Kauwketting - Bijtketting Kauwketting - Kauwsieraad aankoopt