Levensweg - Bordspel (Franstalig)
- EAN: 5010993779529
- Categorie(n): Speelgoed & Spel
Levensweg - Bordspel (Franstalig) is een strategisch spel met een speeltijd van 60 minuten. Het spel is volledig in het Frans, zowel de spelinhoud als de handleiding. De verpakking bevat een speelbord met draaiwijzer, 90 kaarten (actiekaarten, carrièrekaarten, huiskaarten, aandelenkaarten), 4 auto's, 36 staafjes, geldstapel en spelregels. Dit bordspel van Hasbro Gaming heeft het CE-kwaliteitslabel en is geschikt voor kinderen en volwassenen. Het is geschikt voor 2 tot 4 spelers en heeft een aanbevolen minimumleeftijd van 12 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 99 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Levensweg - Bordspel (Franstalig) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 36,00 voor Levensweg - Bordspel (Franstalig) is gemeten op 02-10-2025. De hoogste prijs was € 50,80 op 17-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,80. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.94 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Frans |
| Taal handleiding | Frans |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: speelbord met draaiwijzer, 90 kaarten (55 actiekaarten, 20 carrièrekaarten, 11 huiskaarten, 4 aandelenkaarten), 4 auto’s, 36 staafjes, geldstapel en spelregels. |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F0800 |
| EAN | 5010993779529 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 269 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 404 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993779529 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Levensweg - Bordspel (Franstalig) aankoopt