Level 8 Het Bordspel
- EAN: 4005556272440
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap in de wereld van het Level 8 Bordspel en maak een reis rondom het grote spelbord vol actievelden. Dit strategische spel biedt niet alleen meer actie en afwisseling, maar ook meer plezier en uitdaging. Met het Nederlandstalige spelbord, 2 dobbelstenen, 6x3 speelstenen, 90 speelkaarten, 9 jokers, 15 level-kaarten, 6 level-wijzers en spelregels, ben je klaar voor urenlang speelplezier. Het Level 8 Bordspel van Ravensburger is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen en brengt entertainment voor alle leeftijden. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 10 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar, is dit spel perfect voor familie-avonden en speelplezier met vrienden. Ga de uitdaging aan zonder dat je batterijen nodig hebt, want dit strategische spel heeft geen batterijen nodig.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Level 8 Het Bordspel kopen voor de prijs van € 169,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Level 8 Het Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Level 8 Het Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 169,99 voor Level 8 Het Bordspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 169,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | Ravensburger |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.20 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands Duits Frans Engels |
| Verpakkingsinhoud | Spelbord, 2 dobbelstenen, 6x3 speelstenen, 90 speelkaarten, 9 jokers, 15 level-kaarten, 6 level-wijzers en spelregels. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Ravensburger |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 27 440 0 |
| EAN | 4005556272440 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 295 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 295 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556272440 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Level 8 Het Bordspel aankoopt